Sfera Zdjęć Luks

Galeria Luksfera tradycyjnie przygotowała przedświąteczne targi fotografii. Do 21 grudnia 2008 r. można tu kupić oryginalne fotografie autorstwa najbardziej znanych polskich artystów.

reklama

W tym roku będą to prace ponad 30 wybitnych fotografów współpracujących z Luksferą m.in. czarno-białe odbitki barytowe Pawła Żaka, fotografie Basi Sokołowskiej, Tomka Sikory, Jacka Poremby, Jakuba Pajewskiego, Wojtka Wieteski, Marty Zasępy, Kasi Sagatowskiej, a także zdjęcia duetu fotograficznego – Romy Roman i Bartłomieja Zaranka. W sprzedaży będą także wyjątkowe plakaty w limitowanym nakładzie, pocztówki oraz miniluksy – zabawne, małe fotografie w przystępnej cenie.

„Sfera Zdjęć Luks”, Galeria Luksfera, Warszawa ul. Ząbkowska 27/31. Wystawa czynna do 21 grudnia 2008 r.


09.12.2008 21:54 Aktualności,