Reklama w mieście

Płachty reklamowe masowo zasłaniają polskie budynki, a plakaty są naklejane nawet na zabytkach. Konkurs fotograficzny „Reklama w mieście” ma zaowocować zbiorem przykładów na pozytywne istnienie reklam w przestrzeni publicznej. Wystarczy tylko znaleźć i sfotografować reklamę zewnętrzną, która urzeka w szczególny sposób, dodać parę słów od siebie i wysłać zgłoszenie na adres konkurs@minuta8.pl

reklama

Do wygrania: tablet Wacom Bamboo Fun, dalmierz laserowy Bosch PLR 30, gra planszowa Monopoly Tu i Teraz z Gdynią na planszy. Po zakończeniu konkursu, jury wybierze 3 najlepsze prace. Zdobywca 1. miejsca będzie miał prawo wyboru jednej z trzech nagród. Zdobywca 2. miejsca prawo wyboru jednej z dwóch pozostałych, a zdobywcy 3. miejsca przypadnie w udziale trzecia nagroda.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 stycznia 2009 r., ogłoszenie wyników nastąpi do 12 stycznia 2009 r.


10.12.2008 21:11 Aktualności,