Konkurs na fotograficzną iluminację

W dniach 9-11 stycznia 2009 r. w Jeleniej Górze odbędzie się Karkonoski Festiwal Światła. Przy tej okazji ogłoszono konkurs otwarty dla wszystkich fotografujących na najciekawsze zdjęcie pokazujące światło. W konkursie oceniane będą: pomysł, wykonanie, technika oraz wrażenie artystyczne. Pula nagród wynosi 6 tys. złotych. 100 zdjęć, które przejdą do konkursowego finału zaprezentowanych zostanie na wystawie podczas trwania festiwalu.

reklama

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie fotografii na adres kfs.iluminacja@gmail.com lub zarejestrowanie się na stronie internetowej: www.karkonoskifestiwalswiatla.pl i przesłanie tam swojego zdjęcia.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 3 stycznia 2009 r. Więcej informacji na: http://www.karkonoskifestiwalswiatla.fora.pl/iluminacja,2/regulamin,7.html


22.12.2008 15:01 Aktualności,