Konkurs fotograficzny: Wywołaj Unię

Biuro poselskie Janusza Lewandowskiego, Deputowanego do Parlamentu Europejskiego, oraz Studium Fotografii Artystycznej przy Muzeum Narodowym w Gdańsku zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Wywołaj Unię”. Tematem konkursu jest zobrazowanie wszystkich zmian, które zauważamy wokół, a które dokonały się od czasu wejścia Polski do Unii Europejskiej. Organizatorzy oczekują zdjęć pokazujących to, co nas cieszy lub denerwuje w Unii. Oprócz fotografii ważne będą tytuły i krótkie opisy uzasadniające.

reklama

Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają nagrody:
za I miejsce – laptop firmy Apple MacBook o wartości 4500 zł, z możliwością zamiany na inny sprzęt komputerowy lub fotograficzny o tej samej wartości za II miejsce – iPod firmy Apple o wartości 1000 zł, z możliwością zamiany na inny sprzęt komputerowy lub fotograficzny o tej samej wartości za III miejsce – ramka cyfrowa o wartości 300 zł, z możliwością zamiany na inny sprzęt komputerowy lub fotograficzny o tej samej wartości
prace wyróżnione – MP3 Playery lub Pendrivy, bez możliwości zamiany.

Nagrodzone oraz wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na otwartej, plenerowej wystawie zorganizowanej w Sopocie oraz opublikowane w pokonkursowym katalogu prac.

Oceny zdjęć dokona Jury Konkursu w składzie: Stefan Figlarowicz (Studium Fotografii Artystycznej przy Muzeum Narodowym w Gdańsku), Paweł Borkowski (Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni oraz Studium Fotografii Artystycznej przy Muzeum Narodowym w Gdańsku), Paweł Wróbel (Biuro Janusza Lewandowskiego Deputowanego do Parlamentu Europejskiego).

Termin nadsyłania prac upływa 31 marca 2009 r. Więcej na: www.januszlewandowski.pl


22.12.2008 15:06 Aktualności,