Złote Fotony 2008

Serwis SwiatObrazu.pl ogłosił plebiscyt na najlepsze produkty fotograficzne, przyznając im nagrody – Złote Fotony.

Wybór jest wynikiem doświadczenia dziennikarzy serwisu, które poparte jest dziesiątkami przeprowadzonych testów pozwalających na wnikliwe porównania poszczególnych modeli i marek.

reklama

Złote Fotony przyznawane są najlepszym firmom i produktom, które w danym roku odniosły sukces na polskim rynku, a nic tak nie odzwierciedla sukcesu, jak pozytywne opinie użytkowników. Czytelnicy serwisu SwiatObrazu.pl zdecydują, które produkty zasługują na wyróżnienie, ponieważ codziennie wybierają najlepsze i najbardziej im pasujące rozwiązania, dokonują zakupów i weryfikują w praktyce ich użyteczność.

Lista plebiscytowa zawiera sprzęt, który miał swoją premierę w 2008 r. Formuła plebiscytu zakłada, że nie istnieją ograniczenia co do marki czy mocowania obiektywu. Każdy może skompletować taki zestaw aparat + optyka, jaki uważa za najlepszy. Można więc śmiało połączyć korpus Sony z obiektywem Nikon, dokładając do tego lampę Metz. Nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń. Konkurs rozgrywany jest w pięciu kategoriach: Lustrzanka roku 2008; Obiektyw roku 2008; Lampa błyskowa roku 2008; Aparat średnioformatowy roku 2008; Aparat kompaktowy roku 2008.

Wśród osób, które oddadzą swój głos, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody – fotograficzne ramki cyfrowe z kalendarzem firmy Hama. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się 2 kwietnia 2009 r. na uroczystym bankiecie podczas targów FILM VIDEO FOTO w Łodzi.


05.01.2009 19:50 Aktualności,