Konkurs Żyjąca planeta Lumix Award

Międzynarodowy konkurs Lumix Award poszukuje najlepszych cyfrowych fotografii pod hasłem Żyjąca planeta.

reklama

Konkurs w zamyśle ma honorować doskonałość w cyfrowej fotografii. Został powołany do życia w 2003 r. dla wyeksponowania unikalnej kreatywności związanej z cyfrowym zdjęciem – nieskrępowaną ograniczeniami tradycyjnych aparatów małoobrazkowych na kliszę fotograficzną. Co roku współzawodnictwo koncentruje się wokół innego kreatywnego motywu. Dotychczas tematami były: „Człowiek i maszyna” (2003), „Doskonałe miejsce” (2004), „Codzienne przygody” (2005), „Ten sam cel – Różne spojrzenia” (2007) oraz „Uchwyć twoją kulturę” (2008).

Konkurs rozgrywany jest w edycjach miesięcznych i w ramach podsumowania rocznego. Fotografie ilustrujące hasło „Żyjąca planeta” można dodawać raz w miesiącu przed terminem zakończenia rywalizacji, który upływa 31 marca 2009 r. Więcej informacji na: http://www.panasonic-europe.com/lumixaward/?lang=pl


07.01.2009 23:34 Aktualności,