Kolejny konkurs na zimowe zdjęcie

Można zgłaszać prace na konkurs fotograficzny SuperZima2009, organizowany przez serwis Superfoto.pl. Należy przesyłać zdjęcia nawiązujące do zimowej scenerii, sportów i zabaw na śniegu.

reklama

Uczestnicy konkursu SuperZima 2009 będą walczyć o 6 nagród, trzy przyznawane przez jury oraz trzy przez internautów. Nagrodą główną w konkursie jest cyfrowy aparat marki Panasonic DMC-LS80. Zdjęcia będą oceniane przez jury i internautów w jednej kategorii. Po raz pierwszy do rywalizacji zostały dopuszczone zdjęcia obrobione komputerowo.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest rejestracja na stronie portalu Superfoto.pl pod adresem: http://www.superfoto.pl/rejestracja.php i zamieszczenie zdjęć w galerii konkursowej. Do konkursu SuperZima2009 można zgłosić dowolną liczbę zdjęć, jednak nie więcej niż jedno dziennie. Zdjęcia można przesyłać do 30 marca 2009 r.


13.01.2009 22:43 Aktualności,