Aktualnie brak. Zapraszamy wkrótce.

krusy i warsztaty foto Fotografia cyfrowa dla początkujących - II / III 2010 r.

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu obsługi cyfrowego aparatu fotograficznego oraz fotografii cyfrowej. Przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią, chcą wykorzystywać w pełni możliwości posiadanego sprzętu oraz realizować piękne, poprawnie skomponowane i naświetlone zdjęcia rodzinne, wakacyjne i towarzyskie.


krusy i warsztaty foto Realizacja filmowa dla początkujących II / III 2010 r.

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu realizacji filmu, nagrywanego ogólnodostępnymi kamerami cyfrowymi. Przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z filmem, chcą wykorzystywać w pełni możliwości posiadanego sprzętu oraz realizować własne etiudy filmowe, dokumenty i reportaże.


krusy i warsztaty foto Realizacja filmowa dla początkujących X / XI 2009

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu realizacji filmu, nagrywanego ogólnodostępnymi kamerami cyfrowymi. Przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z filmem, chcą wykorzystywać w pełni możliwości posiadanego sprzętu oraz realizować własne etiudy filmowe, dokumenty i reportaże.


krusy i warsztaty foto Oświetlenie studyjne – X / XII 2009

Kurs obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych przede wszystkim z oświetleniem studyjnym, choć w programie znajdą się także tematy związane z praca w plenerze. Przeznaczony jest dla wszystkich fotografujących, zarówno tych rozpoczynających przygodę z fotografią na bardziej zaawansowanym poziomie, jak i tych, którzy posiadają już pewne umiejętności z zakresu pracy w studio i chcą je doskonalić.


krusy i warsztaty foto Fotografia cyfrowa dla początkujących - X / XI 2009

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu obsługi cyfrowego aparatu fotograficznego oraz fotografii cyfrowej. Przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią, chcą wykorzystywać w pełni możliwości posiadanego sprzętu oraz realizować piękne, poprawnie skomponowane i naświetlone zdjęcia rodzinne, wakacyjne i towarzyskie.


krusy i warsztaty foto Warsztat oświetlenia studyjnego – X 2009

Warsztat przeznaczony dla osób fotografujących, mających już pewne doświadczenie i chcących doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone w doskonale wyposażonym studio Warszawskiej Szkoły Reklamy dają możliwość zapoznania się ze sprzętem i nabycia praktycznej wiedzy przydatnej przy realizacji sesji portretowych, modowych czy reklamowych.


krusy i warsztaty foto Od negatywu cyfrowego do wydruku (Photoshop dla fotografów) - Wakacje 2009

Kurs przeznaczony dla średnio zaawansowanych fotografów, zainteresowanych profesjonalnym podejściem do procesu obróbki zdjęć, nie tylko na etapie końcowym, a w ujęciu całościowym.


krusy i warsztaty foto Warsztat aktu - maj 2009

Intensywny warsztat przeznaczony dla osób zainteresowanych fotografowaniem ludzkiego ciała. Od uczestników wymagana jest podstawowa znajomość pracy w studio fotograficznym.


krusy i warsztaty foto Światło dla początkujących - maj 2009

Warsztat obejmuje szeroko pojętą tematykę oświetlenia, poruszając takie zagadnienia jak oświetlenie naturalne i światło zastane w pomieszczeniu, praca z lampą błyskową, zagadnienia związane z oświetleniem studyjnym.


krusy i warsztaty foto Światło dla zaawansowanych - czerwiec 2009

Warsztat poświęcony jest głównie oświetleniu studyjnemu i możliwościom, jakie ono daje i przeznaczony dla osób fotografujących, mających już pewne doświadczenie i chcących doskonalić swoje umiejętności.