Aktualnie brak. Zapraszamy wkrótce.


Fotografia cyfrowa dla początkujących

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu obsługi cyfrowego aparatu fotograficznego oraz fotografii cyfrowej. Przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią, chcą wykorzystywać w pełni możliwości posiadanego sprzętu oraz realizować piękne, poprawnie skomponowane i naświetlone zdjęcia rodzinne, wakacyjne i towarzyskie.

Zagadnienia tematyczne: wprowadzenie w obsługę aparatu cyfrowego, omówienie programów i trybów (krajobraz, portret, obiekt w ruchu, fotografia nocna), zagadnienia związane z kompozycją kadru, ostrość zdjęć, typowe tematy fotograficzne (m.in. pejzaż, fotografia dzieci, martwa natura), praca z lampą, praca ze statywem, podstawy fotografii studyjnej, archiwizacja i katalogowanie zdjęć, podstawy cyfrowej obróbki obrazu, tworzenie fotoalbumów i prezentacji multimedialnych do użytku domowego, przygotowanie do druku, drukarki domowe.

Wykładowca: Oiko Petersem

Czas trwania: miesięczny, intensywny kurs, obejmuje 24 godziny zajęć, odbywających się popołudniowo (18.00-21.00), dwa razy w tygodniu

Termin: 18 listopada – 11 grudnia 2008 r. (wtorki – czwartki)

Terminy spotkań: 18, 20, 25, 27 listopada 2008 oraz 2, 4, 9, 11 grudnia 2008 r.

Zgłoszenia: przyjmowane są telefonicznie oraz internetowo (formularz zgłoszeniowy) do dnia 18 listopada 2008 r. lub do wyczerpania miejsc na kursie. Rezerwacja miejsca na kursie musi być potwierdzona wpłatą na konto bankowe. Obowiązuje regulamin kursów i warsztatów.

Koszt: 690 zł