Aktualnie brak. Zapraszamy wkrótce.


Fotografia cyfrowa dla początkujących - X / XI 2009

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu obsługi cyfrowego aparatu fotograficznego oraz fotografii cyfrowej. Przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią, chcą wykorzystywać w pełni możliwości posiadanego sprzętu oraz realizować piękne, poprawnie skomponowane i naświetlone zdjęcia rodzinne, wakacyjne i towarzyskie.

Zagadnienia tematyczne: wprowadzenie w obsługę aparatu cyfrowego, omówienie programów i trybów (krajobraz, portret, obiekt w ruchu, fotografia nocna), zagadnienia związane z kompozycją kadru, ostrość zdjęć, typowe tematy fotograficzne (m.in. pejzaż, fotografia dzieci, martwa natura), praca z lampą, praca ze statywem, podstawy fotografii studyjnej, archiwizacja i katalogowanie zdjęć, podstawy cyfrowej obróbki obrazu, tworzenie fotoalbumów i prezentacji multimedialnych do użytku domowego, przygotowanie do druku, drukarki domowe.

Wykładowca: Leonard Karpiłowski

Czas trwania: miesięczny, intensywny kurs, obejmuje 20 godzin zajęć, odbywających się w godzinach popołudniowych (18.00-20.30), dwa razy w tygodniu

Termin: 12 października – 4 listopada 2009 r. (poniedziałki – środy, godz. 18.00-20.30)

Terminy spotkań: 12, 14, 19, 21, 26, 28 października, 2, 4 listopada 2009 r.

Koszt: 650 zł

Zgłoszenia: przyjmowane są telefonicznie oraz internetowo (formularz zgłoszeniowy) do dnia 9 października 2009 r. lub do wyczerpania miejsc na kursie. Rezerwacja miejsca na kursie musi być potwierdzona wpłatą na konto bankowe. Obowiązuje regulamin kursów i warsztatów.