Aktualnie brak. Zapraszamy wkrótce.


Fotografia cyfrowa dla początkujących - II / III 2010 r.

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu obsługi cyfrowego aparatu fotograficznego oraz fotografii cyfrowej. Przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią, chcą wykorzystywać w pełni możliwości posiadanego sprzętu oraz realizować piękne, poprawnie skomponowane i naświetlone zdjęcia rodzinne, wakacyjne i towarzyskie.

Zagadnienia tematyczne: wprowadzenie w obsługę aparatu cyfrowego, omówienie programów i trybów (krajobraz, portret, obiekt w ruchu, fotografia nocna), zagadnienia związane z kompozycją kadru, ostrość zdjęć, typowe tematy fotograficzne (m.in. pejzaż, fotografia dzieci, martwa natura), praca z lampą, praca ze statywem, podstawy fotografii studyjnej, archiwizacja i katalogowanie zdjęć, podstawy cyfrowej obróbki obrazu, tworzenie fotoalbumów i prezentacji multimedialnych do użytku domowego, przygotowanie do druku, drukarki domowe.

Wykładowca: Leonard Karpiłowski

Czas trwania: miesięczny, intensywny kurs, obejmuje 20 godzin zajęć, odbywających się w godzinach popołudniowych (18.00-20.30), dwa razy w tygodniu

Termin: 15 luty – 9 marzec 2010 r. (poniedziałki – środy, godz. 18.00-20.30)

Terminy spotkań: 15, 17, 22, 24 luty, 1, 3, 8, 9 marca 2010 r.

Koszt: 650 zł

Zgłoszenia: przyjmowane są telefonicznie oraz internetowo (formularz zgłoszeniowy) do dnia 8 lutego 2010 r. lub do wyczerpania miejsc na kursie. Rezerwacja miejsca na kursie musi być potwierdzona wpłatą na konto bankowe. Obowiązuje regulamin kursów i warsztatów.